Conker Twelve Tales

Conker czyli ruda wiewiórka, pierwszy raz pojawiła się jako jedna z postaci w grze Diddy Kong Racing, a także gościnnie wystąpiła w Banjo-Kazooie.

moje_nintendo_pl_Twelve_Tales_1 (3)

 

Gra z nią w roli głównej była podobno już na ukończeniu, kiedy to zmieniono koncepcję i przerobiono ją ze słodkiej gry dla dzieci na brutalną i pełną specyficznego humoru grę dla dużych dzieci…czyli Conker Bad Fur Day. Ta pierwotna wersja gry nigdy nie doczekała się jednak wydania. Ani w postaci prequelu, ani jakiejkolwiek innej formie. Pozostały po niej jedynie zdjęcia z zapowiedzi. A może wystarczyło zmienić bohatera i wydać gotową grę? Tak czy inaczej ostało się kilka zdjęć i zapowiedzi z niedoszłego tytułu. Wszystkie znalazłem gdzieś w necie.
Zdjęcia z gry znalezione w sieci, prezentują się ciekawie. Gra wygląda bardzo kolorowo i bez względu na grupę wiekową odbiorców, jest miła dla oka w swoim wykonaniu. Ponadto jak widzimy, Conker wciela się w wiele postaci i ról, przywdziewając różne nakrycia głowy. Zróżnicowanie lokacji też wygląda zachęcająco.
Poniżej widać jak postępowała ewolucja postaci na przestrzeni lat.
A także 30 minut filmu, który pokazuje jak miała wyglądać gra… a szkoda, bo mogli by wydać ją jako równoległą odmienną wersję gry. Sam byłbym pierwszy, żeby ją kupić! I chyba nie tylko ja 😉
Link do filmu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s