Perfect Dark Perfect Dark Expanded Edition – wydanie australijskie Nintendo 64

Na rynek australijski wyprodukowano dwa wydania gry Perfect Dark na Nintendo64. Jedna to samodzielna gra, druga zaś to rozszerzona wersja do której został dołączony Expansion Pak (niezbędnego dla części gry). Wersja rozszerzona została wydana w 2000 roku.  Rozszerzona edycja stała się dość popularna po kolekcjonerach N64, ale nie tylko w Australii. Aktualnie jest to rzadkie i drogie wydanie sięgające 90 $. Poniżej zdjęcia tego rarytasu, które udało mi się wygrzebać z internetu. Niestety nie jest on w moim posiadaniu…
moje_nintendo_pl_Expanded_Edition_1a.jpg
Jak widać na zdjęciu, Expansion Pak jest dołączony do standardowej gry Perfect Dark Expansion Pak. Całość schowano w papierowej obwolucie. Niestety dość cienkiej, tak więc mało prawdopodobne, aby zbyt wielu ludzi mogło utrzymać ten stan w dobrej kondycji przez ostatnie 18 lat od premiery, a nawet zachować opakowanie w ogóle.
moje_nintendo_pl_Expanded_Edition_2moje_nintendo_pl_Expanded_Edition_3
Japonia wydała podobny pakiet dla Perfect Dark, z zupełnie inną grafiką w pudełku, która również zawierała grę i pakiet rozszerzeń.
@ Valoo

2 comments

  1. Japońskie wydanie jeżeli chodzi o klimat i estetykę to małe dzieło sztuki, potężny atak stylu.

  2. Ogólnie japońskie wydania gier na N64 są zdecydowanie bardziej klimatyczne. Ciągle mi gdzieś z tyłu głowy siedzi pomysł, żeby kiedyś zebrać kilka pudełek z japońskich wydań gier.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s