Moje dalsze plany…

Od chwili założenia tego prowizorycznego bloga, czyli początku 2016 roku, upłynęło sporo czasu. Na mojej półce kolekcja gier i konsol rozrosła się niebagatelnie. Co zresztą, samo kolekcjonowanie było powodem założenia tej strony, a zmieniło się w opisywanie swojej pasji jaką jest granie i zbieranie konsol i gier wideo. Do chwili obecnej mogę naliczyć około 130 tytułów w wersji fizycznej. Docelowo pewnie będzie 200-250 tytułów. Chciałbym też poszerzyć swoje zbiory o kilka gier z biblioteki PS4, Switch oraz 3DS. Czekam też ma Sega Mega Drive Mini. Patrząc jednak jak rozwija się i w jakim kierunku podąża branża gier video, to nie przewiduję, abym kupował jeszcze jakieś inne nowe konsole. Prawdopodobnie następców PS4 i Switcha będę śledził z daleka. Wolę zebrać gry od ery NES do Switch, które mnie ciekawią i są godne poznania.

Jak już mówiłem, piszę od początku 2016. I jak na prowizoryczny blog, trochę wymagania moje zaczęły rosnąć. Chcąc zmienić wygląd swojego bloga, zauważyłem, że prosty i łatwy w obsłudze Blogspot okazał się także dość okrojony w możliwości. Postanowiłem więc zmienić miejsce w którym piszę i poszukać serwisu, który umożliwi mi stworzenie takiej strony jak bym chciał. Przede wszystkim zależy mi na minimalizmie, przejrzystym i estetycznym wyglądzie. Zacząłem bawić się z WordPress’em i uznałem, że jak na darmową wersję jaką oferują to sprawdza się lepiej. Niestety za brak reklam muszę dopłacić, dlatego do czasu aż wykosztuję się na lepszą wersję, będą one się pojawiały 😦 Planuję także komentarze przenieść do DISQUIS, ale ta wtyczka też jest w płatnej wersji, ehh… no nic, za jakiś czas się szarpnę i pozałatwiam te drobiazgi. Pomimo, to jestem zadowolony z możliwości edycji bloga jaką daje WordPress i estetycznego wyglądu, dlatego jakoś postanowiłem, że przenoszę bloga w nowe miejsce. Z czym także wiąże się nowy adres. Domenę już wykupiłem mojeNintendo.pl, ale staram się ogarnąć jak ją powiązać z WordPress’em. Łatwiej grać i pisać niż ogarniać te zawiłości techniczne stron internetowych… po przeniesieniu bloga w nowe miejsce, stare wpisy wymagają kilku poprawek, dlatego też może się okazać, że linki będą odsyłały do starego bloga. Systematycznie staram się to poprawiać, ale zajmie mi to trochę czasu.

Nie mniej, pomimo wielu niedociągnięć, przenoszę bloga w nowe miejsce i mam nadzieję, że dalej dobrze będę się bawił grając i opisując swoje zmagania z elektroniczną rozrywką.

Zapraszam 🙂

 

@ Valoo

7 comments

  1. hmmm okazuje się że mam konto na wordpress i mogę komentować ahahah, przeglądarka pamięta że byłem na tym serwisie prawie 5 lat temu 😉

    Koniecznie daj nam znać na RnG jak będziesz mieć już banerek!

    No i powodzenia z nowym sajtem, będę jak zwykle zaglądał i w miarę możliwości komentował.

  2. A ja tradycyjnie zapraszam do nas napisaćjakąś reckę na któreś Ninny, albo reaktywować dtarą reckę. Z wyrazami szacunku Bors.

  3. O grach na Switch’a nie prędko cokolwiek napiszę, bo nie posiadam tej konsoli. Możliwe, że za dwa lata zdecyduję się na zakup najnowszej konsoli N. Teraz skupiam się na retro sprzętach. Ogrywam aktualnie Link’s Awakening DX w wersji na GBC.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s