Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout to niesamowicie zwariowana produkcja. Wcielamy się w jednego z pokracznie wyglądających kolorowych stworków i uczestniczymy w rywalizacji ze 100 innymi graczami w trybie on-line. Fantastycznie prezentująca się fizyka poruszania postaci i miodny gameplay, sprawiają, ze trudno uwierzyć, że to gra z gatunku masowych rozgrywek wieloosobowych.

Rozgrywka składa się przeróżnych wyzwań takich jak wyścig do celu, utrzymanie się na planszy i unikanie przed spadnięciem z niej czy inne z pozoru proste wyzwania polegające na pokonaniu toru przeszkód. Oczywiście możemy, a nawet musimy wchodzić w interakcje z innymi graczami utrudniając im zadanie. Dodatkowo, większość plansz będzie generowanych losowo, co wprowadzi jeszcze większy chaos do rozgrywki.

Może nie koniecznie tego oczekuję od nowych gier, ale ten tytuł pokazuje, jak wiele ciekawych i oryginalnych pomysłów na rozgrywkę pozostaje nie wykorzystanych dzięki współczesnym możliwościom sprzętowym.

Fall Guys: Ultimate Knockout jest po prostu na tyle świeże, nowe i pomysłowe, że zasługuje na uwagę. Premiera tego roku na PS4.

A tak na marginesie, czy tylko mnie ten tytuł kojarzy się ze starą grą z Dreamcast?

@ Valoo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s