Super Smash Bros Ultimate – książka

W ostatnim czasie dostałem maila od Geeks-Line publishing o kolejnym opóźnieniu w dostarczeniu dodruku książki NINTENDO 64 ANTHOLOGY – ENHANCED CLASSIC EDITION. Mogę spodziewać się, że dotrze do mnie w okolicach grudnia. Trudno, nic nie poradzę. Ale czas oczekiwania umiliłem sobie zakupem całkiem ładnie wyglądającego przewodnika do najnowszej odsłony Super Smash Bros na Switch.

moje_Nintendo_pl_SSB_01moje_Nintendo_pl_SSB_02moje_Nintendo_pl_SSB_03

Wydanie tego albumu jest bardzo solidne. Oprawiony w twardą okładkę, która dobrze chroni zawartą w środku treść wydrukowaną na kredowym papierze. Wszystko trzyma bardzo wysoki poziomi wykonania. Ładny i czytelny druk, a wiele kolorowych ilustracji cieszy oczy. I dla samej przyjemności oglądania warto ją czasem otworzyć.

moje_Nintendo_pl_SSB_04

moje_Nintendo_pl_SSB_05moje_Nintendo_pl_SSB_07

Poza samą kwestią wizualną, publikacja ta jest bogata w zawartość, która szczegółowo opisuje każdego z zawodników. Znajdziemy przedstawiony atak każdej z postaci w grze, krótki jej opis, oraz wyrażone w wartościach statystyki. Te kwestie zapewne ważne będą dla miłośnika serii.

moje_Nintendo_pl_SSB_08

Polecam każdemu miłośnikowi serii Super Smash Bros. Może nie jest to bardzo odkrywcza publikacja, ale może okazać się pomocna w odkrywaniu sekretów tej bardzo rozbudowanej gry.

@ Valoo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s