35 th Super Mario Bros.

Pewne decyzje podejmowane przez Nintendo zdają się nie znajdować wytłumaczenia, chociażby nie wiem jak starać się im nadać sens. Mam wrażenie, że sami pomysłodawcy nie wierzą, że są inne powody takiego podejścia jak chęć podniesienia sprzedaży. Limitowane czasowo wydania składanki Super Mario 3D All-Stars, zakończenie Super Mario Bros. 35 w wersji on-line. Sięgając dalej to warto przypomnieć o zakończeniu sprzedaży konsol wersji Mini, pomimo ich dużej popularności. I tak dalej.

Nie wspominając już o dość skromnym wydaniu składanki Super Mario 3D All-Stars. Osoby, które pamiętają wydanie na 25-lecie, wiedzą, że było ono znacznie bogatsze od tej prowizorki wykonanej aktualnie. Dla porównania znalezione w necie, na górze wydanie Super Mario All-Stars na 25-lecie na Wii. Poniżej Super Mario 3D All-Stars na 35-lecie na Switch.

Tłumaczenia ( takie lub inne ) co do limitowanego wydania, wyglądają żenująco w kontekście zawartości, którą oferują. A zwłaszcza w kontekście polityki prowadzonej przez Microsoft, który stara się dbać o łatwiejszy dostęp do starszych i klasycznych tytułów, zamiast go ograniczać do wydań czasowych lub zamykać ich produkcję.

Nie wspominając już o braku instrukcji lub jakiejkolwiek innej zawartości w pudełku poza samym nośnikiem na grę. Ochrona środowiska? Serio?! Wierzy w to ktoś? Ciekawe ile papieru idzie w ich biurach na dokumentację??? To po prostu szukanie oszczędności i obniżanie wartości produktu. Może nie wszystkim są potrzebne instrukcje, ale znajdą się ich amatorzy i dla nich nawet są produkowane nieoficjalne wersje instrukcji.

Jakby ktoś był zainteresowany to odsyłam do strony gdzie można nabyć takie instrukcje.

@ Valoo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s