Amiibo – rzadkie modele

Przeglądając ostatnio aukcję w poszukiwaniu figurek Amiibo, zawędrowałem na zagranicznej portale aukcyjne. Tam z niemałym zdumieniem zauważyłem, że na rynku w Japonii wydano kilka figurek, które nie są przeznaczone na rynki zachodnie. Dotyczą one głównie serii Monster Hunter. Mimo, że nie jestem miłośnikiem tej marki, to przyznać muszę, że same figurki prezentują się bardzo dobrze i wyglądają interesująco.moje_Nintendo_pl_Amiibo_10moje_Nintendo_pl_Amiibo_06moje_Nintendo_pl_Amiibo_05moje_Nintendo_pl_Amiibo_04moje_Nintendo_pl_Amiibo_01

 

Przy okazji znalazłem też kilka rzadkich figurek, których cena jest zbyt wysoka, albo są już niedostępne.

moje_Nintendo_pl_Amiibo_09moje_Nintendo_pl_Amiibo_03moje_Nintendo_pl_Amiibo_02

Z innych ciekawostek, na rynkach w Azji dostępne są całe plansze do ustawiania figurek Amiibo, nie widziałem tego nigdzie wcześniej.

moje_Nintendo_pl_Amiibo_08

 

Moja aktualna kolekcja figurek Amiibo znajduje się tutaj, ale w ostatnim czasie sporo modeli mi przybyło, których jeszcze nie dodałem na bloga.

@ Valoo

 

2 comments

  1. Zawsze miałem dylemat z tymi figurkami. Z jednej strony mieć ich kolekcje byłoby naprawdę fajne, ale kosztują sporo i zajmują miejsce, a tego nie mam za wiele. Jak tu żyć?

  2. Kwestia ceny to mniejszy problem, chociaż czasem szkoda, bo w tej samej cenie co figurkę można byłoby kupić grę. Gorzej jest z miejscem, bo jak zauważyłeś , zajmują sporo przestrzeni na półce. W ostatnim czasie sporo nowych figurek mi przybyło i niestety nie wszystkie się mieszczą na widoku :/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s