Moje konsole

Poniżej chciałbym przedstawić skromną kolekcję moich konsol.

Nintendo 64

moje_nintendo_pl_nintendo64_1moje_nintendo_pl_nintendo64_2moje_nintendo_pl_nintendo64_3moje_nintendo_pl_nintendo64_4

Kontroler do Nintendo 64


Expansion Pack


Rumble Pack


 GameCube


Dreamcast


 Nintendo Wii

 


Nintendo Wii U

Retro Pi

Sony PlayStation 2

W planach jest jeszcze kilka konsol, w tym najnowszy New 2DS XL….
@ Valoo

8 comments

  1. Ja w swojej kolekcji mam wszystkie PlayStation od 1 do 4 + Pegasus 😀 Ale marzę żeby mieć jeszcze inne…

  2. Zbieranie konsol to świetna zabawa i bardzo wciąga. Mam jeszcze PS2, którego nie wiem czemu tutaj nie umieściłem. A ze wszystkich starych konsol to gry na PS2 są w tej chwili najtańsze i najłatwiej dostępne.A jaką konsolę planujesz kupić? Czy to jest ten Pegasus, który początkowo był na rynku czy obecne tanie wersje?

  3. Tanie wersje? Nigdy w życiu! Mam oryginalnego Pegasusa IQ-502. W sumie to planuje w najbliższym czasie sprowadzić japońskiego Famicoma tylko nie jestem pewna jak to wygląda z prądem europejskim. Muszę się najpierw dowiedzieć. A inne? yyyy w sumie to wszystkie chciałabym mieć 😀 Pewnie zajmie mi to troszkę czasu a dokładnie kilka lat, ale kiedyś w końcu będę miała.

  4. To dawaj :)Od czasu publikacji tego wpisu, trochę mi przybyło sprzętu, mam jeszcze Nintendo 64, PS2 i Wii U w pudełku. W wolnej chwili tutaj wrzucę zdjęcia.

  5. U mnie w domu stoi Xbox, Dreamcast, Wii, GameCube, ZX Spectrum, PSX, PS2, Commodore 64, Amiga 500, PSP a przez ciebie do cholery niedługo powinien wylądować N64! Pierwsze gry już do mnie lecą.

  6. No ładnie, ładnie, cały zakres konsol, z każdej strony. Miło mi słyszeć, że zaraziłem Cię swoim entuzjazmem do konsoli N64. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. Jakie gry zamówiłeś?
    A ja ostatnio zaopatrzyłem się w New 2DS XL i jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem tego urządzenia, jak pobawię się nim dłużej to coś na pewno napiszę.

  7. Top 30 gier sportów ekstreme dołączyło do misji top 75 platformerów 3D, a oba bez N64 są niemożliwe (no bo taka topka bez Banjoo to byłaby kpina). Póki co kupiłem 1080 i Snowboard Kids, gier łącznie planuje jakieś 12 bo resztę ciekawych tytułów mam już na PSX/DC/PS2/GC a nawet Xboxie (Conker) w często lepszych wersjach (Shadowman, THPS, HydroThunder, Rayman 2), więc będzie to u mnie typowo pod exy konsolka. Mimo to jaram się, samo to że będę miał gry na cartach jakoś mnie tak niezdrowo intryguje 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s